Програми

Microsoft Mathematics

Основне призначення програми - допомога в рішенні завдань найрізноманітнішого рівня складності по математиці, алгебрі, тригонометрії, фізиці і хімії. За допомогою Microsoft Mathematics можна поступово проглянути рішення рівняння або обчислення інтеграла, причому пропонуються для порівняння різні варіанти рішення.

Програма містить декілька додаткових модулів, кожен з яких націлений на своє коло завдань :

Equation Solver - дозволяє будувати графіки і вирішувати системи рівнянь з багатьма невідомими.

Formulas and Equations - бібліотека формул з самих різних галузей точних наук від тригонометрії до хімії з прикладами і поясненнями.

Triangle Solver - інструмент для роботи з трикутниками.

Unit Converter - засіб перетворення одиниць вимірів, включаючи довжину, площу, об'єм, вагу, температуру, тиск, енергію, силу, швидкість і так далі.

Пакет динамічної геометрії

Пакет динамічної геометрії DG створений для підтримки шкільного курсу планіметрії. DG – це комп'ютерне середовище для експериментування з геометрії. Мета пакета – надати учням можливість самостійного відкриття геометрії шляхом експериментування на комп'ютері.

Algebry

Algebry v.1.6 - Універсальна програма по математиці: рішення рівнянь, різні обчислення і багато що інше.

Математика 5

Математика 5 - ця програма призначена для вирішення різних шкільних математичних завдань, з усіма проміжними діями.

MyTest

MyTest - це система програм для створення і проведення тестів і виставлення результатів тестування.

Test-W2

Контрольно-діагностична система Test W2 , яка прийшла на зміну Test-W.

Maple

Maple — програмний пакет, система комп'ютерної алгебри. Є продуктом компанії Waterloo Maple Inc., яка з 1984 року випускає програмні продукти, орієнтовані на складні математичні обчислення, візуалізацію даних і моделювання.

Mathematica

Mathematica — система комп'ютерної алгебри компанії Wolfram Research. Містить безліч функцій як для аналітичних перетворень, так і для чисельних розрахунків. Крім того, програма підтримує роботу з графікою і звуком, включаючи побудову двох— і тривимірних графіків функцій, малювання довільних геометричних фігур, імпорт і експорт зображень і звуку.

Mathcad

Mathcad — система комп'ютерної алгебри з класу систем автоматизованого проектування, орієнтована на підготовку інтерактивних документів з обчисленнями і візуальним супроводом, відрізняється легкістю використання і застосування для колективної роботи.

Отличник

Отличник- програма, яка буде корисною для дітей початкових класів.

▲ Вгору